Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb

Nasz firma oferuje Państwu przyciemnianie szyb samochodowych wyłącznie markowymi foliami takimi jak sun gard, classis, global, armolite.

Posiadamy w ofercie wiele odcieni i kolorów folii. Służymy radą i pomocą przy doborze folii. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz dużą wiedzę co pomaga zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów. Kładziemy duży nacisk na dokładność wykonania usługi. Folie montowane są na szyby wyłącznie w jednym kawałku co podnosi walory estetyczne i trwałość.

Gwarantujemy że Państwa przyciemnione szyby nie będą nosiły śladów bąbli powietrza, widocznych łączeń czy też załamań folii. Jakość naszych usług doceniło wielu śląskich dealerów.

Kilka faktów o których powinieneś wiedzieć: 

  1. Folie stosowane w samochodach z klimatyzacją poprawiają jej skuteczność
  2. Dają komfort jazdy – nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży
  3. Działają one jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią ciebie i twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki
  4. Podnoszą walory estetyczne samochodu
  5. Zapobiegają rozpryśnięciu się szkła (podczas wypadku auta). Zabezpieczają wnętrze auta przed oczami ciekawskich.

Posiadamy również ofertę folii okiennych szerokiego zastosowania, używane w domu, w biurze, w hali produkcyjnej czy w ogrodzie zimowym.