Tel

+48 784-71-01-01

Przyciemnianie szyb

Nasz firmaa oferuje Państwu przyciemnianie szyb samochodowych wyłącznie markowymi foliami takimi jak sun gard, classis, global, armolite.

Posiadamy w ofercie wiele odcieni i kolorów folii. Służymy radą i pomocą przy doborze folii. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz dużą wiedzę co pomaga zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów. Kładziemy duży nacisk na dokładność wykonania usługi. Folie montowane są na szyby wyłącznie w jednym kawałku co podnosi walory estetyczne i trwałość.

Gwarantujemy że Państwa przyciemnione szyby nie będą nosiły śladów bąbli powietrza, widocznych łączeń czy też załamań folii. Jakość naszych usług doceniło wielu śląskich dealerów.

Kilka faktów o których powinieneś wiedzieć: 

  • Folie stosowane w samochodach z klimatyzacją poprawiają jej skuteczność
  • Dają komfort jazdy – nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży
  • Działają one jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią ciebie i twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki
  • Podnoszą walory estetyczne samochodu 
  • Zapobiegają rozpryśnięciu się szkła (podczas wypadku auta). Zabezpieczają wnętrze auta przed oczami ciekawskich 

Posiadamy również ofertę folii okiennych szerokiego zastosowania, używane w domu, w biurze, w hali produkcyjnej czy w ogrodzie zimowym.

 

Akceptujemy karty płatnicze.

Brak gotówki? U nas korzystny kredyt na dowolną usługę.

 

Przykład:
Kwota kredytu: 2000 zł
ilość rat: 10
Wpłata własna: 200 zł
Rata miesięczna: 204 zł

Auto-holowanie – 24h/dobę

 

Tel. +48 537-900-910